FARNÍ DEN A 1. SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ

Datum konání akce
19. 6. 2022 (11:00)

Tento sváteční nedělní den začneme slavnostní mší svatou Těla a Krve Páně, jejíž součástí bude průvod Božího Těla k venkovním oltářům v doprovodu družiček. Abychom se mohli všichni společně sejít, nebude v jiných kostelech nedělní mše svatá.

Program bude následující:

• 08:00 příprava pohoštění, stavění oltářů;
  • 09:00 mše svatá a průvod k oltářům;
  • 11:00 beseda s řeholními sestrami na farním dvoře;
  • 12:00 scénka, hudba;
  • 12:15 společný oběd;
  • 13:00 slovo hosta;
  • 14:00 kvíz;
  • 14:30 slosování tomboly.

Prosíme všechny, kdo se mohou nějak zapojit do slavení a organizační pomoci, aby se inspirovali níže:

• Vyhlašujeme možnost přinést dary do tomboly (10 hlavních a 20 vedlejších cen).
  • Kdo nemá možnost se do Vrchlabí dostat, dejte nám vědět do farní kanceláře, zkusíme zajistit dopravu.
  • Součástí slavnosti bude průvod k oltářům. Prosíme rodiče, aby připravili družičky pro průvod s květy. Chlapci se mohou také zapojit.
  • Prosíme ženy o pomoc s pohoštěním. Kdo můžete, přineste, prosím, drobné pohoštění (sladké i slané) před bohoslužbou na faru.
  • Prosíme muže o pomoc se stavěním stanů a potřebného zázemí.
  • Prosíme dobrovolníky o pomoc s rozdáváním nápojů a jídla během farního dne.
  • Seznam dalších úkolů je v kanceláři.
  • Jiným aktivitám a iniciativám pro den ve společenství se meze nekladou:-)

Těšíme se na společné slavení a doufáme, že Bůh bude mezi námi a uprostřed nás:

"Můj příbytek bude mezi nimi, budu jejich Bohem a oni budou mým lidem".    Ez 37,27