1. víkend pro katechumeny

Datum konání akce
22. 3. (1:00) - 24. 3. 2024 (1:00)

Intenzivní bezprostřední příprava na přijetí svátosti křtu pro dospělé, modlitba, četba Písma svatého a příjemné chvíle prožité ve společenství těch, které si Pán volá i v dnešní době.

Smyslem tohoto víkendového kurzu je bližší a bezprostřední příprava dospělých na přijetí svátosti křtu. Vzhledem k tomu, že se spolu sejdeme jen týden před Velikonocemi, kdy bude křest dospělých probíhat, zaměříme se na křestní obřad a duchovní bohatství, které s touto důležitou životní událostí souvisí.

Samozřejmě, že nebude chybět čas na ticho s Pánem, rozjímání a možnost procházky krásnou přírodou našich nejvyšších hor. K dispozici budou misionářky lásky, řeholní sestry z řádu sv. Matky Terezy, které mají s životem z víry a přípravou na křest dospělých cenné zkušenosti. Určitě využijte této nabídky a přijeďte si přípravu ve společenství užít. 

Kurz lze absolvovat i delší dobu před křtem.

Po předchozí domluvě lze pobyt ve středisku Eljon prodloužit.
S přihlášením neváhejte. Těšíme se na Vás!

Pánu se líbí, když všechno, co pro něj konáme, konáme s radostí.
sv. Don Bosco

Více informací zde

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.