29. adventní víkend ticha

Datum konání akce
29. 11. (1:00) - 1. 12. 2024 (1:00)

Rozjímání o tajemství spásy, čekání na příslib daný už našim praotcům, osobní i společná modlitba.

Adventní čas je plný tajemství a očekávání. Vydejme se společně na cestu za tajemstvím, které s sebou přinesl a stále přináší sám Ježíš Kristus. Každý den bude co nejvíce prostoru pro ticho a osobní modlitbu, mše svatá, 2 x denně společné setkání nad Písmem svatým, možnost adorace v podkrovní horské kapli, procházky přírodou a jiné. Ticho střediska Eljon a krása našich nejvyšších hor budou našimi věrnými společníky.

Tento víkend je určen pouze pro dospělé.

Po předchozí domluvě lze pobyt ve středisku Eljon prodloužit.
S přihlášením neváhejte. Těšíme se na Vás!

Nebuďte nikdy smutní, křesťan nemůže být smutný.
Nenechte se ovládnout bezmocí.
papež František

Více informací zde

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.