5. víkend pro fotografy

Datum konání akce
4. 10. (2:00) - 6. 10. 2024 (2:00)

Pozvání lektora:                                          
Čeká nás pestrý fotografický víkend v překrásném horském prostředí. O fotografii se budeme bavit, budeme si na názorných příkladech ukazovat, co je pro dobrou fotografii nezbytné a čeho se vyvarovat. Řekneme si něco o kouzlu dobrého světla, využívání hloubky ostrosti, základy kompozice apod. Budu připraven reagovat na Vaše dotazy a budu-li vědět, rád zodpovím... Připravím rovněž tradiční soubory snímků ze života, které naše "vyučování" lehce odlehčí.

Hlavně ale budeme spolu fotografovat. Budete plnit mnou zadané fotografické úkoly, které pak večer vzájemně okomentujeme a vyhodnotíme. Něco si také řekneme k postprodukčním úpravám (barevné a tonální korekci, výřezům apod.).

Foto víkend je určen pro zájemce o fotografii bez rozdílu věku a již v minulosti nabytých fotografických znalostí.

Po předchozí domluvě lze pobyt ve středisku Eljon prodloužit.
S přihlášením neváhejte. Těšíme se na Vás!

Kdo dokáže vidět krásu věcí a skutečností, dokáže vidět i jejich smysl.

Více informací zde

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.