53. duchovní obnova pro manželské páry

Datum konání akce
17. 10. (2:00) - 20. 10. 2024 (2:00)

Čas pro řešení manželských věcí, na které normálně nezbývá čas. Zajetí na hlubinu a posílení v dobrém.

Právě pro Vás, kdo se chcete vydat na putování krajinou svého bytí a objevovat poklady s tím spojené, je určena tato akce. Krása našich nejvyšších hor a ticho podkrovní kaple k tomu mohou napomoci. Akce je vhodná pro páry, které mají chuť a touhu prožít v prostředí hor setkání s Bohem a se sebou samými. Každý den bude maximální prostor pro klid, ticho, odpočinek a osobní modlitbu, čeká vás společná mše svatá, přednášky, prohlubování a posilování manželského vztahu, možnost svátosti smíření a rozhovoru s knězem, výlety či rozjímání v horské přírodě. Vydáme se na cestu hledání darů i tam, kde bychom je nikdy nehledali...

Po předchozí domluvě lze pobyt ve středisku Eljon prodloužit.
S přihlášením neváhejte. Těšíme se na Vás!

Hospodine, nechť se ti líbí slova mých úst i smýšlení mého srdce.
Žalm 18,15

Více informací zde

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.